Wielki Mecz WOŚP vs. TVN

Wielki Mecz WOŚP vs. TVN

❓ Kto wygra Wielki Mecz WOŚP vs. TVN? Kim dla zawodników drużyny WOŚP jest Jurek Owsiak? Czym są rzut wolny i żółta kartka? 🤔

😎 Odpowiedzi na te intrygujące pytania udzielą Wam Krzysiek Sokołowski – wokalista zespołu Nocny Kochanek, który po raz kolejny zagra w naszej drużynie i Paweł Wielgomas, który, propagując zdrowy tryb życia i prawidłowe odżywianie w imieniu Dawtona, zaprezentuje swoje siły na stadionie Legii. ❤️ ⚽️

🤩 Będzie to również debiut dla nowej marki – Drugie Śniadanie, czyli pożywnych owocowo-warzywnych przekąsek w formie wygodnych musów. Z tej okazji Dawtona będzie częstować swoimi produktami kibiców zebranych na trybunach. ☀️

Kto wygra mecz?

❓ Kto wygra Wielki Mecz WOŚP vs. TVN? Kim dla zawodników drużyny WOŚP jest Jurek Owsiak? Czym są rzut wolny i żółta kartka? 🤔😎 Odpowiedzi na te intrygujące pytania udzielą Wam Krzysiek Sokołowski – wokalista zespołu Nocny Kochanek, który po raz kolejny zagra w naszej drużynie i Paweł Wielgomas, który, propagując zdrowy tryb życia i prawidłowe odżywianie w imieniu Dawtona, zaprezentuje swoje siły na stadionie Legii. ❤️ ⚽️🤩 Będzie to również debiut dla nowej marki – Drugie Śniadanie, czyli pożywnych owocowo-warzywnych przekąsek w formie wygodnych musów. Z tej okazji Dawtona będzie częstować swoimi produktami kibiców zebranych na trybunach. ☀️

Posted by Dublin WOŚP on Friday, September 6, 2019

Ten post ma jeden komentarz

  1. Thanks for one’s marvelous posting! I actually enjoyed reading
    it, you will be a great author.I will be sure to bookmark your blog and may come back at some point.
    I want to encourage yourself to continue your great writing, have a nice holiday weekend!

Dodaj komentarz